Ana sayfa

Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Changshu Xinya Makine Manufacturing Co, Ltd Changshu, Jiangsu, güzel ve zengin Çin tarihi ve kültürel şehrinde yer almaktadır. Suzhou'nun doğusunda, Yangtze Nehri'nin kuzeyinde Wuxi'nin batısında, Suzhou'nun güney kenarındadır. Taşıma için uygundur.

Changshu Xinya Makine Manufacturing Co, Ltd Geçen yüzyılın sekseninde, çeşitli elektrikli cihazların üretimi, forklift direği vb. Konusunda uzmanlaşmış olarak kurulmuştur. Ve 2010 yılında, biz ISO9001 geçti : 2000 ve BV belgelendirme.

Müşterilerin desteğiyle, ürünlerimiz her kelimeyi sattı. Kullanıcıların çoğunun ihtiyaçlarına göre, bilim ve teknolojideki yatırımları artıracağız, sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ürün performansını güçlendirip geliştiriyoruz.


Ana ürünler 1 ton, 2 ton, 3 ton, 5 ton, 8 ton JJM serisi kablo çekme vinç, hidrolik gergi, hidrolik çektirici, kablo döşeme euiqpments, hidrolik sıkma araçları ile yüksek basınçlı hidrolik pompa, kelepçe gelip kasnak, Kablo makarası ve kablo tamburu römorku, çelik çubuk, alüminyum alaşım jin direği ve diğer güç inşaat ekipmanı ve geniş tonajlı forklift direği ve standart olmayan portalın özel gereksinimleri çeşitli.


Üretim süreci tamamlandığında, güçlü teknik gücü, işleme kapasitesi tamamlandığında, bitmiş ürünler kesinlikle teknik kalite testi, ses kalitesi kontrolü ve satış sonrası hizmet sistemi standart olarak, güç ekipman üretim kapasitesi belirli bir ölçek oluşturdu. Mevcut ekipman çeşitliliği, ürün kalitesini sağlamak için 80'den fazla set , işleme kapasitesi, daha sofistike ekipman (işleme merkezleri ve CNC ekipmanı 15 setleri) 'dir.

_09.jpg

_10.jpg

_11.jpg

_12.jpg

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1983 yılında kurulan CHANGSHU şehir enerji makine fabrikası.

XINYA, 1983'ten 2008'e kadar, kaldırma makineleri, maden makinaları ve forklift parçaları üzerine yoğunlaşıyor.

XINYA, 2008'den itibaren kablo çekme aletlerine odaklanarak imalat yeteneğini büyütüyor.

2013 yılında şirket ISO9001 sertifikasını geçti ve AAA sertifikasını aldı.

2015 yılında Jiangsu eyaletinin ileri teknoloji girişimine kavuşuyor ve Jiangsu eyaletinde markalı ürünler elde ediyor.

Şimdiye kadar, XINYA şimdiden tüfek çekme araçları Pakistan, Hindistan, Meksika, Türkiye, Peru, Brezilya, Vietnam, Tayland, Suudi Arabistan, Malezya, Kenya ve diğerlerine sattı.

ESCOM MALAWI, ZESCO, Transelectria ve benzeri ile işbirliği yaptık .

Endüstri standardı taslak hazırlama

Taslakta yer alan güçlü Ar-Ge yeteneklerine dayanarak, altı ulusal standart da dahil olmak üzere en yüksek endüstri standartlarını içeren endüstri, çoğu şirkette standart ekipmanların hazırlanmasında yer almaktadır.

Bir dizi patent sahibi

Önde Gelen Ürünler

Kablo Vinçi 2x40KN Hidrolik Germe Kalıpları Kasnak Bloğu

Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : XINYA

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 1983

İhracat p.c : 30% - 40%

Factory Size: 5,000-10,000 square meters

Average Lead Time: 20 Days

Accepted Delivery Terms: FOB,CIF,DDP,DDU

Certifications: ISO9001

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar